fbpx

Naturalne suplementy diety i Zioła na pasożyty

10 Lut, 2014

Jak poprawić pamięć i koncentrację?

Zamieszczony przez: admin w: Lekarze o suplementach|Pamięć i koncentracja

Natychmiastowa pomoc dla Waszego mózgu

doc. lek. med. Pavel Stejskal, CSc

Substancja fin Fosfosercaps poprawia pamięć, usprawnia produktywność pracy mózgu. Jest idealny dla menadżerów, studentów, seniorów. Seryna fosfatydowa zawarta w Fosfosercapsie jest elementem funkcyjnym ścian komórkowych, spełnia kluczową rolę głównie w komórkach centralnego układu nerwowego, gdzie jest nośnikiem wielu funkcji nerwowych. Aktywuje i regeneruje komórki nerwowe, produkuje i uwalnia nośniki nerwowe itp.

W ostatnim czasie duża ilość prac badawczych podkreśla znaczenie seryny fosfatydowej dla fundamentalnych funkcji mózgu – pamięci i zdolności uczenia się. Stwierdzono, że związany z upływem czasu ubytek funkcji mentalnych (pamięć, zdolność uczenia się, żwawość) związany jest ze spadkiem ilości seryny fosfatydowej w mózgu. Z tego powodu „naiwnie" uważano, że uzupełnienie niedoboru seryny fosfatydowej za pomocą suplementów diety może pomóc przywrócić lepszy stan funkcjonowania mentalnego, szczególnie u osób starszych. Jednak te podważane teorie przyniosły pozytywne wyniki, stosowanie seryny fosfatydowej przyniosło dobre efekty. Uznano, że doustnie podawana seryna fosfatydowa jest idealnie przyswajana. Już pół godziny po zażyciu zwiększa się jej poziom w surowicy krwi. Seryna fosfatydowa jest najszybciej wykorzystywana w wątrobie, a następnie w mózgu. Naukowcy stwierdzili również, że u chorych poprawiły się funkcje mentalne nawet cztery tygodnie po zaprzestaniu stosowania seryny fosfatydowej, oraz, że ogólne zdolności organizmu wróciły do poziomu sprzed kilkunastu lat. Tak więc funkcjonowanie mózgu odmłodniało o kilkanaście lat.

Badaczowi o nazwisku Crook udało się udowodnić, że pod koniec 12 tygodniowego okresu podawania seryny fosfatydowej u badanych osób zaopserwowano poprawę funkcjonowania w 5 sferach:

1.      wymienienie imion członków rodziny

2.    umieszczenie źle położonych rzeczy na właściwe miejsce

3.    przypomnienie sobie wydarzeń dnia poprzedniego

4.    przypomnienia sobie szczegółów tygodnia minionego

5.     utrzymanie koncentracji mentalnej

Do podobnych stwierdzeń doszło kilku innych specjalistów, którzy w mniejszym lub większym stopniu uzupełnili lub potwierdzili wyżej cytowane wyniki. Po podaniu seryny fosfatydowej obserwowanym osobom, stwierdzono, że nastąpiła poprawa ich stanu pamięci krótkotrwałej, koncentracji, uwagi, zachowania. Odnotowano również poprawę ich całkowitego stylu życia, złagodzenie apatii i stanów bierności. Co więcej wykazano, że seryna fosfatydowa była bardzo dobrze tolerowana i nie wykazywała skutków ubocznych. Obok pozytywnego wpływu na funkcje pamięciowe dowiedziono, że podawanie seryny fosfatydowej roślinnego pochodzenia wpływa korzystnie na nastrój, tzw. „zimowy blues", tj. nastroje depresyjne występujące z początkiem zimy (zjawisko częste u osób starszych), były po zastosowaniu seryny fosfatydowej całkowicie zablokowane.

Obecnie fin Fosfosercaps jest uznawany za bezpieczny i skuteczny preparat poprawiający powstające z wiekiem pogorszenie pamięci i innych funkcji neurologicznych, które dotykają praktycznie wszystkie osoby w wieku starszym. Zaburzenia te powodują spadek zdolności do wykonywania codziennych zadań mentalnych i psychicznych.

Uzupełnienie diety preparatem fin Fosfosercaps daje poprawę pamięci, pamięci wizualnej i złagodzenie nastrojów depresyjnych. U osób zdrowych i osób starszych poprawia pamięć, zdolność uczenia i poznawania, reagowania na zmiany w swoim otoczeniu.

Choroba Alzheimera a Fosfosercaps                         

W roku 1994 z zastosowaniem fin Fosfosercaps przeprowadzono badania kliniczne, które dotyczyły pacjentów z chorobą Alzheimera. Badania trwały 2 miesiące.

Grupa 54 osób otrzymywała codziennie 3 kapsułki preparatu Fosfosercaps, druga grupa 40 pacjentów otrzymywała codziennie placebo.

U grupy, która otrzymywała Fosfosercaps w 42% zaobserwowano poprawę codziennego funkcjonowania fizycznego i psychicznego, podczas gdy u grupy drugiej pojawiały się zaburzenia jak w ogólnym stadium choroby.

Najbardziej widoczna różnica stwierdzona została u pacjentów w początkowej fazie choroby. Takie wyniki są bardzo korzystne, ponieważ pozwalają stwierdzić, że istnieje możliwość opóźnienia rozwoju choroby.

Brak odpowiedzi na "Jak poprawić pamięć i koncentrację?"

Komentowanie zostało wyłączone.

Polecamy

Meble od producenta

.


Kalendarz

Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Maj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Newsletter

Email
Imię
Nazwisko
Miasto
Zgadzam się z polityką prywatności