fbpx

Naturalne suplementy diety i Zioła na pasożyty

15 Gru, 2013

Naturalne usuwanie brodawek

Zamieszczony przez: admin w: Kuracje do zastosowania|Lekarze o suplementach

lek.med. Roman Jelinek

Fin Remasacaps jest naturalnym suplementem diety z boczniaka ostrygowatego (Pleurotus ostreatus). Zawiera cenne biogenne substancje – polisacharydy i glikoproteiny, które aktywizują system immunologiczny,by organizm mógł wyprodukować dostateczną ilość przeciwciał, oraz wywierają zadawalający wpływ na metabolizm tłuszczy.

Boczniak ostrygowaty to jadalny grzyb, wyrastający pasożytniczo na drzewach liściastych. Owocniki boczniaka dostarczają szybko przyswajalne białko, kwas foliowy, kwas linolenowy, aminokwasy, witaminy z grupy B (niacyna, tiamina oraz witamina B12) i sole mineralne – potas, fosfor. Substancje te są wykorzystywane do wzmacniania ścian naczyń, do obniżania objawów przemęczenia mięśni, ścięgien i stawów. Boczniak zawiera także pokaźne ilości glukanów, które mają zdolności aktywowania systemu odpornościowego człowieka.

Dzięki swojemu wielostronnemu i dobrze wyważonemu składowi, preparat Fin Remasacaps jest cennym suplementem diety. W pewnym zakresie obniża poziom cholesterolu. W przypadku różnych chorób stawów ma doskonałe działanie łagodzące i uspakajające. Jego najbardziej skuteczne działanie dotyczy usuwania brodawek pochodzenia wirusowego i uniemożliwiania ich ponownego wzrostu. Zostało to udowodnione w wielu badaniach klinicznych.

Fin Remasacaps pomaga usunąć brodawki

Pomaga usunąć brodawkiOgólnie wiadomo, że brodawki występują u osób w każdym wieku, jednak najczęściej pojawiają się one u starszych dzieci i osób starszych. Ich wygląd i rozmiary zależą od zlokalizowania na skórze oraz od stopnia podrażnienia, na jakie są narażone. Przebieg jest różny, brodawki mogą pojawiać się pojedynczo lub w formie infekcyjnej.

Niektóre brodawki po kilku miesiącach same znikają, niektóre przez lata pozostają na tym samym miejscu i stale zwiększa się ich liczba. Brodawki pospolite (veruucae vulgares) występują bardzo często. Mają charakter niezłośliwy (łagodny), Są ostro wyodrębnione na skórze, mają nierówną powierzchnię. Posiadają okrągły lub nieregularny kształt. Są twarde, w kolorze od jasno brązowego, poprzez żółty, brązowy do szaroczarnego 0 średnicy od 2 do 1 mm. Występują w większości w miejscach narażonych na nadmierne urazy (na palcach, łokciach, kolanach, twarzy, na czubku głowy), w zasadzie jednak mogą pojawić się wszędzie. Tzw. brodawki wałów paznokciowych (verrucae periunguales) występują w okolicach paznokci.

Brodawki stóp (verrucae plantares) występują na powierzchni nogi lub w ich bliskości, ich zewnętrzna warstwa jest zrogowaciała, często są nadzwyczaj wrażliwe. Mają tendencję do tworzenia drobnych mikroskopijnych krwawień. Na policzkach, twarzy, szyi, ustach pojawiają się brodawki nitkowate.

Brodawki płaskie (verrucae planae, verrucae juveniles) występują najczęściej u dzieci lub młodzieży na twarzy, mają barwę żółtobrązową. Medycyna klasyczna stosuje tu różne formy terapii, włączając w to zabiegi chirurgiczne czy stosowanie płynnego azotu. Zawsze jednak istnieje pewne ryzyko powstania blizn, co oznacza możliwość nawrotu co najmniej w 35 % (nowa brodawka powstanie obok wyleczonego miejsca lub w tym samym). W wykonanych testach naukowych w pełni potwierdziło się naturalne działanie Remasanu w usuwaniu brodawek pochodzenia wirusowego i zahamowania ich ponownego wzrostu.

Fin Remasacaps a bóle związane ze wzrostem

Codzienne praktyki przekonują nas o całkowicie wyjątkowych efektach stosowania Remasanu. Dzięki wielostronnemu i wyrównanemu składowi boczniaka ostrygowatego jest wartościowym uzupełnieniem zdrowej diety, który nie tylko pomaga usunąć brodawki pochodzenia wirusowego, co zostało udowodnione w badaniach klinicznych i naukowych pracach, ale z powodzeniem stosowany jest przy bólach stawów, włączając w to bole związane ze wzrostem u dzieci, ponieważ pomaga usunąć z organizmu substancje toksyczne.

 

 

Brak odpowiedzi na "Naturalne usuwanie brodawek"

Komentowanie zostało wyłączone.

Polecamy

Meble od producenta

.


Kalendarz

Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Maj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Newsletter

Email
Imię
Nazwisko
Miasto
Zgadzam się z polityką prywatności